Jak wybrać dobre perfumy?

Francuskie perfumy by Senzi to:

– ponad 500 zapachów
Proponujemy wiele bardziej i mniej znanych zapachów, ale stale poszerzamy też nasz asortyment.

– wyjątkowa trwałość
Sprzedawane przez nas perfumy są najwyższej jakości ZAMIENNIKIEM*.Zapachy utrzymują się na skórze nawet do 10 godzin. Oferowane kompozycje zapachowe powstały z nut zapachowych doskonale odpowiadających oryginałom.

– dobre ceny

U nas zapłacisz nawet do 90% taniej za odpowiednik zapachu, który w oryginale kosztuje setki, czy tysiące złotych.

– najwyższa jakość
Nie rozcieńczamy naszych perfum. Zapachy charakteryzują się zawartością olejku zapachowego sięgającą 30%, co gwarantuje zapachowi jakość perfum, nie powszechnie proponowanych wód toaletowych. Mocne, intensywne zapachy prosto ze stolicy perfumiarstwa – Francji. U nas masz pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości!

– eleganckie wykończenie
Perfumy sprzedawane są w pięknie prezentujących się szklanych, ozdobnych butelkach- może to stanowić dobrypomysł na prezent. Posiadamy eleganckie, kryształowe butelki, znakomicie prezentujące się w salonie, czy w łazience.
Oferujemy najlepszą jakość butelek na rynku perfum francuskich.

– zapachy niszowe

W ofercie posiadamy wiele zapachów oraz stale poszerzamy asortyment odpowiedników perfum niszowych, niedostępnych dotąd na polskim rynku, a także perfum wycofanych z produkcji.

– możliwość testowania nowych zapachów

Proponujemy zakup pakietu próbek w celu poznania i wypróbowania wybranych zapachów.

wielu zadowolonych Klientów

Zaufało nam już …. osób – dołącz do tego grona i przekonaj się, że warto!

pełen profesjonalizm
Proponowane przez nas zapachy są: legalne, testowane dermatologicznie, posiadają karty charakterystyk MSDS oraz pozwolenie na sprzedaż na terenie UE*

*
Nasze perfumy to utwór inspirowany, posiadający cechy indywidualne: skład, kolor, butelka, etykieta, opakowanie. Zgodnie z polskim prawem sprzedaż utworów inspirowanych o cechach indywidualnej twórczości jest dozwolona.

Zapraszamy do kontaktu w celu potwierdzenia dostępności ulubionego zapachu!